+420 326 313 063
Sůl epsomská 1 kg by Ecodis 100 % přírodní

Sůl epsomská 1 kg by Ecodis 100 % přírodní

Kód zboží:
240060
Dostupnost:

Skladem méně než 10

 
 Cena uvedena vždy za jednotku
Cena bez DPH:
147,93 Kč
 
 
Původní cena 186 Kč
Cena s DPH 179 Kč

Popis a doplňující informace

Epsomská sůl, bohatá na minerály hořčíku a síran. Detoxikuje a čistí. Na namožené svaly a klouby. Hodí se i při úklidu a na zahrádce. Skvělé peelingové účinky. 100% přírodní. Certifikace EcoCert.

Tipy jak ji používat:
Peeling pro jemnou pokožku: sůl naberte do hrsti a ve vaně nebo ve sprše masírujte tělo krouživými pohyby.
Relaxační koupel: Do teplé lázně vhoďte 3 až 4 hrsti soli; naložte se na 15 - 25 minut; lázeň pomůže zmírnit bolest svalů, křeče, bolesti kloubů i modřiny; koupel ocení sportovci po fyzickém výkonu, ale uvolnění a relax dodá i kdykoli jindy, nejlépe před ulehnutím do peřin.
Lázeň pro nohy: Do vaničky s vlažnou vodou vhoďte 2 hrsti soli; chodidla nechte v lázni 10 až 15 minut; koupel nohou v epsomské soli pomůže zmírnit otoky, plísně a zbavuje také nepříjemného zápachu.
Úleva po hmyzím kousnutí: 2 lžíce soli smíchejte se šálkem vody; do směsi namočte čistou látku a přitiskněte ji na postiženou oblast, obklad pomůže při kousnutí hmyzem i po pobodání od včel; zmírní bolesti, pálení a svědění.
Bezbolestné odstranění třísky: Zadřená tříska dokáže pěkně potrápit. Místo zasažené třískou vložte do lázně s epsomskou solí; sůl pomůže nežádaného vetřelce vytáhnout z kůže bez bolesti.
Čištění dlaždiček: Smíchejte díl tekutého mycího prostředku se stejným dílem soli; směs naneste na houbičku a dejte se do úklidu.
Odrazení hmyzu: šálek soli vmíchejte do 2 šálků vody; roztok nalijte do rozprašovače a aplikujte na pokojovky; směs šetrnou přírodní cestou odradí neodbytné hmyzáky.
Hnojení trávníku a rostlin: do 4 l vody přimíchejte 1 šálek soli; roztokem kropte trávník a těšte se z krásně zelené a bujné trávy; hnojení pokojových rostlin - nasypte jednou týdně trochu epsomské soli na půdu v místech, kde rostlina raší ze země; tato metoda skvěle zabírá také u rajčat a další zeleniny.

Zákazníci také nakoupili

×

Kontakt

Fakturační údaje

CVS 2000, spol. s r.o.
Dědická 1534
190 16 Praha

IČ: 26143283
DIČ: CZ26143283